قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / طراحان برتر / طراحی لوگو در سایت طراحان برتر

طراحی لوگو در سایت طراحان برتر

طراحی لوگو

طراحی لوگو LOGO DESIGN ; لوگو یا نشانه SIGN یا آرم نمادیست برای بیان کردن یک عبارت یا القا نمودن یک مفهوم .

طراحی لوگو چیزی شبیه طراحی یک امضا یا نشانه ای برای وجود یا حضور شخص یا موسسه ای است که آرم متعلق به آن است، می باشد. آرم ها و طراحی لوگو در هر جایی که حضور آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب لوگو در آن موسسه یا شخص یا رویداد صاحب آرم در آن وجود دارد ثبت می گردد و نشان دهنده رد و یا اثر بر جای مانده از او در آنجاست.

ساخت لوگو و یا طراحی لوگو یکی از تخصص های رایج و منحصر به فرد در طراحی های گرافیکی محسوب می شود و سابقه ساخت لوگو و یا همان طراحی لوگو به زمان های بسیار دور بر می گردد، آنجا که انسان های اولیه برای انتقال علائمی را روی دیوار غارها ثبت می کردند و هر کجا آن علامت دیده می شد مفهوم واحدی را به مخاطب و بیننده منتقل می نمود.

طراحی لوگو و یا نشانه همان علامت گرافیکی است که توسط سرمایه داران تجاری، موسسات و حتی اشخاص حقیقی، برای متماییز کردن خود از دیگران در دید عموم استفاده می شود. لوگو ها یا تماما گرافیکی هستند (سمبل یا آیکون) و یا از نام تجاری سازمان یا موسسه (لوگو تایپ یا ورد و مارک) تشکیل شده اند.

 انواع طراحی لوگو و ساخت لوگو در آینه تاریخ :طراحی لوگو

در دوران حروف چینی با فلز داغ انواع طراحی لوگو حرفه ای تایپ مجموعه ای از فونت ها و کارکتر ها بود و انواع طراحی لوگو حرفه ای به صورت انلاین بی معنی بود. در دوران کنونی که عصر ارتباطات است، انواع طراحی لوگو حرفه ای یک شرکت نشانه مرغوبیت یا برند یک شرکت است.

تکنیک ها و اختراعات گوناگونی در پیشرفت انواع طراحی لوگو حرفه ای دخیل بوده اند. به عنوان مثال:

مهر استوانه ای(۲۳۰۰ سال قبل از میلاد)،سکه(۶۰۰ سال قبل از میلاد)،ترکیب زبانی و نژادی هنرمندان و آشنایان با انواع طراحی لوگو حرفه ای ، واتر مارک و پیشرفت صنعت چاپ. و یا انواع طراحی لوگو حرفه ای آنلاین و یا ساخت لوگو آنلاین و همچنین نرم افزارهای طراحی لوگو.

همانند انقلاب صنعتی که غرب را از جامعه ای کشاورزی، به سمت جامعه ای صنعتی در قرن ۱۸ و ۱۹ میلادی سوق داد، فوتوگرافی و لیتوگرافی نیز صنعت تبلیغات را با پیوند دادن تایپوگرافی و عکس با هم، متحول ساخت. همزمان ، تایپوگرافی و ساخت لوگو نیز خود تحت تاثیر انقلابی قرار گرفت که سیما و چهره آن را به کلی دگرگون ساخت. تاثیر این موضوع ان بود که کتاب ها،دیگر از فونت های از پیش ساخته قدیمی استفاده نمی کردند و فونت های بولد و تزیینی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفتند.

هنر در حال گسترش بود و از فرم بیانی و چیدمانی، به محصولات و برندهای گوناگونی که مورد مصرف قرار می گرفتند در حال بسط بود. شرکت های مشاوره ای و بازرگانی با کمک هنر به سبک تجاری در حال رشد و سازمان یافتگی بود. در سال ۱۹۸۰، در آمریکا،۷۰۰ شرکت چاپ لیتوگرافی با کارکنانی نزدیک به ۸۰۰۰ کارمند، در حال کار بودند. اعتبار هنری به شرکت های لیتوگرافی بیشتر داده می شد تا خود هنرمندان آن.

انواع انواع طراحی لوگو فارسی :

تایپوگرام ها یا طراحی لوگو نوشتاری

پیکتوگرام ها یا طراحی لوگو تصویری

ترکیبی از هردو طراحی لوگو فارسی

طراحی لوگو پیامی و شعاری

طراحی لوگو آنلاین ، ساخت لوگو آنلاین :

در روش طراحی لوگو آنلاین ، مشتریان به صورت غیر حضوری نظرها و پیشنهادات خود را به طراحی های لوگو آنلاین ارائه داده و طراحان لوگو آنلاین نیزدر چندین حالت به طراحی لوگو آنلاین می پردازند که یکی از این روش ها طراحی لوگو آنلاین توسط نرم افزار طراحی لوگو می باشد. معمولا طراحی لوگو آنلاین در خصوص طراحی لوگو های ارزان قیمت و یا عدم دسترسی به طراحان حرفه ای لوگو کاربرد دارد مطمعنا استفاده از طراحی لوگو آنلاین ارزان تر اما با کمتریت امکان ادیت بر اساس نظر کارفرما می باشد

مسابقه طراحی لوگوی حرفه ای :

تقدیم فرم سفارش به مشتری :

جهت مسابقه طراحی لوگو ، در هر سفارش طراحی لوگو ، آگاه بودن از نظر های مشتری از اهمیت به سزایی برخوردارخواهد بود .در مسابقه طراحی لوگو اولین گام شروع هر طراحی لوگو مکالمه باسفارش دهنده طراحی لوگو فارسی و یا ارائه یک فرم درخواست نظر ها به او است تا با این روش بتوان از اولویت ها ی مشتری آگاه شوید. طراح لوگو چه حضوری و چه طراحی لوگو آنلاین نمی توان بدون اینکه نظر و تصورات مشتری را دانست طراحی کنید. برای اینکه کار طراح لوگو راحت تر شود می توانید یک فرم نظر سنجی در اختیار سفرش دهنده قرار دهید تا آن را کامل کند. اما پس از کامل کردن این در خواست باز هم طراح لوگو می تواند طی یک جلسه حضوری ساخت لوگو ویا جلسه طراحی لوگو آنلاین سوالاتی که لازم دارید را از مشتری بپرسید. طراح لوگو می تواند این کار را از روش ارسال ایمیل انجام دهد . اما در مسابقه طراحی لوگو اگر به سفارش دهنده نزدیک هستید و فاصله زیاد نیست بهتر است به صورت رو در رو با او مذاکره کنید..

 پژوهش در مورد طراحی حرفه ای لوگو :طراحی لوگو

در طراحی حرفه ای لوگو برای طراحی یک لوگوی مناسب باید با شرکت سفارش دهنده آشنایی پیدا کنید. طراحی حرفه ای لوگو باید در مورد گذشته، بازارهای هدف، خدمات و آن شرکت سفارش دهنده طراحی حرفه ای لوگو پژوهش کند. در همین زمان، طرح لوگو را در تصور خود شکل دهید. ارائه یک طرح مناسب و مطلوب برای طراح حرفه ای لوگو از اهمیت زیادی برخوردار است. در طراحی حرفه ای لوگو شما نمی توانید برای یک شرکت برگ دولتی یک لوگوی فانتزی طراحی کنید، همان طور که برای یک مرکز تفریحی مانند پارک آبی قم با نام آب وتاب نیز نمی توانید یک لوگوی رسمی و جدی طراحی کنید. این ها مسابقه هایی است که باید هنگام طراحی حرفه ای لوگو در نظر داشته باشید

مراحل طراحی لوگو :

مراحل طراحی لوگو و خلاقیت در مراحل طراحی لوگو گزینه ای است که شاید تصور کنید این روش همان روش طراحی لوگو ذکر شده در بالا است، اما این گونه نیست. جستجو و پژوهشهای تصویری بیشتر به مراحل طراحی لوگو در مراحل طراحی لوگو طرح های لوگو مدرن، دیدن نوع طراحی های لوگو مانند طراحی لوگو فارسی و روش های انواع مراحل طراحی لوگو لوگو باز می گردد. تلاش کنید مراحل طراحی لوگو شرکت های سفارش دهنده ساخت لوگو که با شرکت مشتری شما در یک زمینه کار می کنند را جستجو کنید . به دنبال روش هایی باشید که بتوانید از آنها در مراحل طراحی لوگو استفاده کنید . به سنجش عناصری که می توانید از آنها در مراحل طراحی لوگو استفاده کنید بپردازید

تفکر در خصوص اصول طراحی لوگو :

اصول طراحی لوگو با منابع و دیتاهایی که از طریق سه گزینه قبلی در اصول طراحی لوگو به دست آوردید ، طراح لوگو حال می تواند در مورد روش اصول طراحی لوگو ، رنگ های لوگو، شکل های مورد نیاز و اینکه چگونه و به چه روشی می توانید یک لوگوی یونیک با یک مفهوم عمیق طراحی کنید اصول طراحی لوگو هایی که دارای ساختار درونی و تاثیرگذارتر هستند و پس از این که بازار هدف مفهوم آن را درک کرد باز هم تحت تاثیر قرار می گیرند . همچنین تفکر در خصوص اصول طراحی لوگو توسط طراح لوگو و آموزش هایی که به صورت مداوم به طراح لوگو داده می شود باعث می شود خلاقیت هایی در ذهن طراح ایجاد و بر همین اساس در اصول طراحی لوگو ، لوگوهای شگرفی همچون لوگوی دانشگاه آزاد اسلامی و لوگوی شرکت نفت و همچنین لوگوی شرکت هما و… پدید آید.

نرم افزار طراحی لوگو:

طراحان حرفه ای لوگو معمولا از برای طراحی یک لوگو خلاقانه وحرفه ای نرم افزار طراحی لوگو استفاده می نمایند. جهت نرم افزار طراحی لوگو از سایت های معتبر داخلی وخارجی که به صورت تخصصی بر روی نرم افزار های طراحی لوگو تمرکز دارند استفاده شود. نرم افزار طراحی لوگو باید توانایی ارائه خروجی های مناسب را داشته باشد همچنین نرم افزار طراحی لوگو باید قابلیت طراحی های مختلف را نیز داشته باشد تا بتوان از این سیستم حداکثر بهره برداری را نمود لذا انتخاب نرم افزار طراحی لوگو در طراحی لوگو بسیار مهم می باشد.

اتود اولیه لوگو را طراحی کنید و خلاقیت را در اولویت قراردهید :

فعالیت طراحی لوگو خود را با طراحی لوگو با اتود های اولیه آغاز کنید. در بیشتر موارد طراحان گرافیک و طراحان لوگو پیش از آغاز کار طراحی در نرم افزار ابتدا طرح لوگوی مورد نظر خود را روی کاغذ پیاده می کنند. به ذهن خود این فرصت را دهید که کار خود را انجام دهند، اهمیتی ندارد طرح لوگوی خود را کجا طراحی می کنید. طراح لوگو می تواند طرح های لوگوی ذهنی بیشماری طراحی کنید و سپس از بین آنها زیباترین طرح لوگو را انتخاب نمایید. طرح های گرافیکی لوگو باعث می شود فرصت بیشتری جهت خلاقیت طراح لوگو ایجاد می شود. در عصر حاضر خلاقیت مهمترین بخش هر نوع طراحی مخصوصا طراحی لوگو می باشد زیرا عدم وجود خلاقیت باعث ایجاد طرحای لوگو یک شکا وتکراری خواهد شد .

در مسابقه طراحی لوگو مهمترین نکته استراحت است :

در قسمت مسابقه طراحی لوگو و مخصوصا قسمت استراحت در زمان طراحی لوگو مدرن و جدید گفته شده نباید بیش از حد بر روی کار تمرکز کرد در این حالت است که به آسانی قلیان خلاقیت برای شما ایجادخواهد شد. مابین کار به خود زمان بدهید تا ذهن بتواند فرصتی جهت خلاقیت بیابد به گفته طراحان گرافیگ کانون تبلیغاتی طراحان برتر باید به ذهنتان فرصت دهید و زمان کوتاهی تمرکز داشته باشد. هنگام استراحت ایده های زیادی به ذهن شما خطور خواهد کرد.برخی از این طرح های لوگو در ذهن شما گسترش یافته و باعث می شود طرح لوگوی مناسبی ارائه کنید. خواهید دید که پس از این تمرکز مختصر هنگامی که به دنبال طراحی گرافیکی لوگو خود می روید نظر شما نو و به عبارت دیگر ریکاوری شده اس
ت. در زمان تمرکز خود طراح لوگو می تواند نظر دیگران را در مورد طرح خود بپرسد. این امکان هست این نظرات کمک کنند، تا ایده های بیشتری برای ادامه کار جذب کنید.

تعرفه طراحی لوگو :طراحی لوگو

تعرفه طراحی لوگو وانتخاب نحوه و روش کار با شرکتها ،ممکن است شما به صورت یک سازمان خارجی، یا طبق خواسته و تعرفه طراحی لوگو سفارش دهنده بدون داشتن اطلاعات ورودی و یا تعرفه طراحی لوگو فعالیت کنید و یا امکان دارد بخواهید این کار را به صورت یک فرایند تجاری با مشتری انجام دهید و نظر های خود را در مورد طراحی لوگو و تعرفه طراحی لوگو که از شما خواسته شده به مشتریان وکارفرمایان ارائه کنید. این به طراح لوگو و تعرفه طراحی لوگو بستگی دارد که چگونه با مشتری ازتباط پیدا خواهد کرد و چگونه نیازهای مشتری خود را در راستای تعرفه طراحی لوگو پوشش می دهد. تنها اطمینان حاصل کنید که هر روشی را که انتخاب می کنید به خوبی برنامه ریزی نمایید و حتما در اجرای فرایند بازاریابی تعرفه طراحی لوگو از مشاوران بازاریابی استفاده نمایید تا روش شما به وسیله متخصصان این امر پایش واصلاح شود

تقدیم نتیجه و قیمت طراحی لوگو :

تقدیم نتیجه طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو ، بعد از آماده سازی طرح ، سرانجام خروجی طراحی لوگو و قیمت طراحی لوگو به مشتری ارائه خواهد شد و در ادامه طراح لوگو باید برای ارائه توضیحات در مورد طرح آماده شود . طراح لوگو می توانید ۲ تا ۳ نمونه از بهترین اتودها را به کارفرما ارائه کند همچنین همراه آن قیمت طراحی لوگو و انگاه نظر کارفرمایان سفارش دهنده طرح گرافیکی و قیمت طراحی لوگو را در مورد طرح و نیز ادیت های احتمالی که باید روی آن انجام شود را از او جویا شوید. شاید کارفرما از شما بخواهد برخی از قسمت های طرح های مختلف را با هم تجمیع نمایید و قیمت طراحی لوگو را تغییر دهد. به نظراتکارفرمای سفارش دهنه طراحی لوگو توجه کنید و آن ها را ثبت کنید. سپس، طرح لوگو را همانند سلیقه مشتری طراحی کرده و ادیت نهایی را انجام و برای ارسال طرح لوگوی نهایی و قیمت طراحی لوگو مهیا شوید .

ارائه فایل نهایی پرو‍‍ژه :

ارائه فایل نهایی پروژه پس از اینکه کارفرما مبلغ قرارداد را به طور کامل پرداخت نمود ، فایل طرح نهایی طراحی لوگو را روی یک سی دی یا برای سفارش دهنه طراحی لوگو ارسال کنید. مطمئن شوید طرحی خوبی داشته و همچنین فرمت تحویل شده از طرف طراح لوگو قابلیت تغییر سایز دارد.

به اینصورت کارفرما می تواند آن را در هر سایز و فرمتی مشاهده و استفاده نماید . همچنین یک متن و حتی یک کتابچه در خصوص طراحی مورد نظر وهمچنین ادیت های اولیه و مفهوم آن به طرح لوگوی ارسالی ضمیمه کنید. رمز یک طراحی لوگوی موفق تعهد طراح لوگو و تحویل به هنگام آن است. اگر به تعهدات خود عمل کنید بدون شک کارفرما را تحت تاثیر قرار خواهید داد.

تخصص ما در مورد طراحی لوگو:

تخصص ما تنها در طراحی لوگو خلاصه نمی شود. استفاده مناسب از تمامی موارد ذکر شده، زمان بندی، مکان استفاده، طریقه استفاده نیازمند تخصص خاص و تحصیلات مربوطه و تجربه مفید و کافی برای آن است. ما به شما گارانتی مطلوب ترین نتیجه ممکن را می دهیم.

خدمات ما در مورد طراحی لوگو:

طراحی لوگوی شما علاوه بر طراحی به وسیله بهترین طراحان داخلی و خارجی بنا به درخواست شما خدماتی مانند طراحی کاتالوگ و چاپ را نیز شامل خواهد شد.

طراحی لوگو توسط طراحان خارجی و اساتید دانشگاه های معتبر داخلی یکی از وجوه تمایز طراحان برتر می باشد. طراحی لوگو در سه سطح مختلف توسط طراحان مجرب صورت می پذیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحان برتر ،طراحی لوگو ،طراحی لوگو فارسی و یا طراحی لوگو آنلاین با ما تماس بگیرید. همچنین از جمله دیگر خدمات سایت طراحان برتر طراحی پوستر و طراحی بسته بندی می باشد که از طریق منوها قابل دسترس می باشد.

تلفن تماس: ۷۷۱۳۵۱۲۷

تلفن همراه:۰۹۱۲۳۹۳۹۶۹۰

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راهکار یک نماینده تعدادی ترگ زيت افزایشی قیمت خودرو

اندام کمیسیون صنایع و معدنها مقامر قول: وزارت صنعت، كان و بازرگان و اسباب قضائی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس