قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس

مدرسین فروش

مدرس بازاریابی و فروش به فردی گفته می شود که علاوه به کسب دانش بازاریابی ، توانایی لازم جهت انتقال مفاهیم و کاربردهای بازاریابی را داشته باشد.

مدرس بازاریابی و فروش در سال های اخیر موضوع جذابی جهت ورود افراد علاقه مند که علم کافی در حوزه بازاریابی ندارند، شده است. تا پیش از معرفی رشته های تحصیلی MBA و DBA کمتر همایش بازاریابی و سمینارهای آموزش در حوزه بازاریابی برگزار می گردید. هم اکنون باید دید چه عاملی باعث رشد این تعداد مدرس بازاریابی شده است. مدرس فروش حرفه ای یکی از نیاز هایی است که امروزه مدیران شرکت ها در وضعیت کنونی آن را حس نموده اند و وجود بهترین مدرس بازاریابی را به عنوان یکی از مهمترین روش های خروج از رکود و افزایش فروش پرسنل خود شده اند.مدرس بازاریابی و فروش - مدرس فروش - همایش بازاریابی

در سال ۱۳۹۲ بیشتر مدیران به دنبال مدرس بازاریابی و فروش جهت بهره ور نمودن وضعیت واحد فروش خود بودند اما آنچه مسلم است این بهره ور نمودن وضعیت فروش ، تنها به کمک یک مدرس بازاریابی و برگزاری یک یا چند دوره آموزش بازاریابی امکان پذیر نبود. بدین ترتیب که شاید در همین زمان یک مشاور بازاریابیحرفه ای کمک بیشتری به شرکت ها می نمود. در سال ۱۳۹۴ دیگر برای مدیران شرکت ها مسجل شد که مدرس بازاریابی روش موفقیت آن ها جهت توسعه فروش نخواهد بود.

نتیجه گیری در مورد مدرس بازاریابی و فروش

آنچه مسلم است برگزاری دوره های آموزش بازاریابی در شرکت ها مفید می باشد و در رشد و ارتقا پرسنل فروش شرکت ها نقش بسزایی دارد اما آنچه نتایج برگزاری دوره های بازاریابی و فروش را اثربخش می نماید ، آموزش بازاریابی است که در راستای برنامه های بازاریابی و فروش یکپارچه صورت پذیرد. مدرس بازاریابی و فروش باید علاوه بر دانش بازاریابی  و توانایی لازم جهت انتقال مفاهیم ، آگاهی و شناخت لازم از بازار و مشتریان نیز داشته باشد.

مدرسان بازاریابی در پارک بازاریابی ایران فعالیت های آموزش بازاریابی را در سال ۱۳۸۴ آغاز نمودند و آموزش بازاریابی را با همکاری دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران برگزار می نمود. اما با توجه به حساسیت های آموزش بازاریابی و فروش ، مدرسان بازاریابی و فروش در پارک بازاریابی ایران از سال ۱۳۸۹ تنها به برگزاری دوره های آموزشی در شرکت هایی نمودند که تحقیقات بازاریابی در آن بازارها انجام داده باشند.

سایت آموزش بازاریابی و مشاور بازاریابی به شما در ضمینه های مختلف افزایش درآمد و جلب مشتری کمک خواهد کرد.در این وب سایت به تمامی نکات لازم برای ارتقا کیفیت کارتان و عبور از سد رقبا اشاره شده و نیازمنده مطالعه دقیق تمامی مطالب این سایت است.شاید مهم ترین نکته در این وب سایت قابل فهم و درک بودن مقالات موجود است که به کاربران این کمک را میکند که در هر سطحی که باشند بتوانند از این وب سایت و مطالب آن استفاده لازم را ببرند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

به فکر سئو باشید

برای وب سایت ها مهم ترین مساله موجود همان بهینه سازی سایت است که باید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس