قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس
خانه / آموزش و مشاور بازاریابی / مهمترین نکات در بازاریابی

مهمترین نکات در بازاریابی

منابع آموزش بازاریابی در پارک بازاریابی ایران

منابع آموزش بازاریابی که توسط مدرسین و اعضای هیئت علمی پارک بازاریابی ایران ارائه می گردد، عبارتند از تجارب و یافته های پروژه های تحقیقات بازاریابی و همچنین اطلاعات ناشی از جلسات مشاوره بازاریابی که از سال ۱۳۸۲ تا کنون گردآوری شده اند.

این اطلاعات تاکنون از بازارها و صنایع گوناگون جمع آوری شده اند. برخی از این موارد عبارتند از:

صنایع غذایی (شامل صنایع آرد و نان صنعتی، شیرینی و شکلات، لبنیات، کنسرو، نوشیدنیها، قند و شکر، روغنهای خوراکی، گوشت و مرغ و سایر طبقات موجود در صنایع غذایی)

قطعات و لوازم یدکی خودرو

خدمات ویژه خانگی

ساعت، طلا، جواهر و زیور آلات

نهاده های کشاورزی

صنایع الکترونیک

لوازم خانگی

بانک ها و موسسات اعتباری

شرکت های بیمه

پوشاک (مردانه، زنانه، بچه گانه و سیسمونی)

مواد اولیه

ماشین آلات صنعتی

محصولات لوکس

لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت کامل

حوزه ساختمان

حوزه نفت، گاز و انرژی

بخش خدمات

 

بخش دیگر منابع آموزش بازاریابی در پارک بازاریابی ایران، کتب و مقالات علمی و پژوهشی می باشند که توسط مدرسین به شرکت کنندگان در دوره ها آموزش داده می شوند. البته با توجه به اینکه مباحث بازاریابی که در کتاب های ترجمه شده آمده اند، امکان اجرای برخی از آن ها وجود ندارد، صرفاً در صورت اجرایی بودن موارد آن ها را با ذکر مثال هایی ایرانی به شرکت کنندگان در دوره ارائه می نمایند. اغلب مدرسین پارک بازاریابی ایران، مترجم و مولف کتب و مقالات متعددی در حوزه بازاریابی ، برند و فروش هستند و امکان پذیر شدن بومی سازی تکنیک ها و تاکتیک ها بدین ترتیب میسر شده است.

کلیه کارگاه ها و دوره های پارک بازاریابی ایران کاربردی بوده و نتایج حاصل از برگزاری کارگاه ها کاملاً ملموس می باشد. در شرکت هایی که پارک بازاریابی ایران به عنوان مشاور بازاریابی در آنها همکاری دارد، کلیه برنامه هایی به مدت یکسال هر کدام از واحدها و افراد باید انجام دهند، به صورت کامل آموزش داده و شاخص های ارزیابی ارائه می گردد.

سایت آموزش بازاریابی و مشاور بازاریابی به شما در ضمینه های مختلف افزایش درآمد و جلب مشتری کمک خواهد کرد.در این وب سایت به تمامی نکات لازم برای ارتقا کیفیت کارتان و عبور از سد رقبا اشاره شده و نیازمنده مطالعه دقیق تمامی مطالب این سایت است.شاید مهم ترین نکته در این وب سایت قابل فهم و درک بودن مقالات موجود است که به کاربران این کمک را میکند که در هر سطحی که باشند بتوانند از این وب سایت و مطالب آن استفاده لازم را ببرند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

به فکر سئو باشید

برای وب سایت ها مهم ترین مساله موجود همان بهینه سازی سایت است که باید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس پوسته وردپرس قالب فروشگاهی وردپس